Neříkej, že chceš dát, ale dej! Naděje nikdy neuspokojí.

Jsem špatná matka?

7. října 2014 v 10:05 | Jitinka |  Pod pokličkou
Jsem špatná matka?
Mám rok a půl starého syna. Už od osmi měsíců ho učím na hrnec. Ale nedaří se.. je to čímdál horší. Nechce na něm sedět (asi nejvíc od té doby, co začal chodit a běhat), a když už sedí.. málokdy něco udělá.
Dnes máme jít k paní dr. a máme vzít s sebou moč... Celou noc se mi zdálo o tom, jak na tom blbým hrnci ráno nic neudělá. Myslíte, že udělal??? Ne, a ne a ne.

Hned brzy ráno.. bylo šest, se začal vrtět, ale spinkal dál.. a já špatná matka, jsem skoro číhala, kdy ty jeho kukadla otevře a začne akce. No, nakonec to bylo o hodinu a půl později.
Otevřel kukadla, vyskočila jsem z postele, vytáhla ho z pytlíčku, ve kterém spí.. a už začlo ródeo. Nechtěl z něj, tak začal brečet. Tak ho strkám na zem, vysvlékám a chci ho posadit na hrnec. Nejde to! Řveme a řveme a prostě ho na něj nedostanu. Prosím už všechny svaté, aby se doháje na ten blbý hrnec posadil a vyčural. Akce je zbytečná... jdeme do kuchyně. Tam přistrčím hrnec k hračkám a sláááva, posadím ho. Sedíme, hrajeme si.. hlavou mi neustále běží.. vyčurej se, vyčurej se. Po půl hodině vstává z hrnce, už ho to nebolí.. možná i tlačí. A je tam něco? Vůbec nic!!!!
Jsem nešťastná.. na pokraji zhroucení. Dávám plenu a zoufám si. A v tom milý zlobivec se zastavaví ve svém běhání a csssssssssssss, přímo do plenky. Doháje!!!
Za hodinu opakuji proces.. a máme tu stejný průběh. Jakmile dám plenu, za chvíli je to v plíně.
Jsem opravdu tak špatná matka???

A to není všechno, příště Vám můžu povědět story s hrníčkem na pití.
Všechno marné...
Znovu se ptám.. jsem tak špatná matka, že své dítě nedokážu naučit základní věci?

P.S. Doufám, že mě ta dr. nesepsuje jak malou holku, že nemáme moč. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama