Neříkej, že chceš dát, ale dej! Naděje nikdy neuspokojí.

Srpen 2011

Kdo mě rozveselí?

12. srpna 2011 v 22:08 | Jitinka |  Pod pokličkou
Ani nevím, co mě rozesmutňuje..

Nějaká špatná nálada a nevím proč... Cítím se sama i uprostřed davu. Kdyby za to aspoň mohl nějakej chlap, bylo by to na koho svést.. takhle nevím.

Sadness, sadness in my heart..

Léto

9. srpna 2011 v 10:10 | Jitinka |  Pod pokličkou
Léto jako takové příliš sice nebylo... pršelo, jen se lilo, ale na zážitky bylo letos bohaté... :P

První dovolená s rodinou byla velice příjemná.. odpočinková. A ta druhá? :) S mým nejdražším mužem a jeho rodinou.. Co víc si přát. Jsem zamilovanější ještě víc než před dovolenou.. a to je co říct. :)

Jen úkoly, které jsem si dala na prázdniny jaksi "ležely" ladem.. a bakalářka napsaná není a práce jsem se taky moc nedotkla. Na druhou stranu, už mi chybí upravit jen padesát stran a knížka bude hotová. :)

Co se týče mých stránek o účetnictví, tak to je hamba mluvit a v Blenderu jsem se totálně zasekla. No, ale ještě zbývá skoro měsíc a půl do začátku semestru, takže to musím dohnat. Ale jen mezi čtyřma očima.. :D.. vůbec se mi do ničeho nechce a raději bych ještě jednu dovolenou se Štěpánkem....

No ale co už.. povinnosti volají... takže..... odpoledne na kolečkové brusle. To jsem Vám asi nestihla říct, že jsem si je koupila. No ale o tom až zase někdy později, teď fakt jdu psát bakalářku!!! :)