Neříkej, že chceš dát, ale dej! Naděje nikdy neuspokojí.

Duben 2011

Neautorská hudba

18. dubna 2011 v 11:06 | Jitinka |  Může se hodit..
Dnes nebudu dávat rady já, ale potřebovala bych jednu radu od Vás.. :)

Otázka zní: "Kde najdu na internetu hudbu, která NEpodléhá autorským právům?"


Potřebuji totiž do vytvořeného videa, které bude použito k vyučovacím účelům na výukovém webu. A tak je jasné, že když je to takto veřejně publikované, tak to nesmí podléhat autorským právům.

Možnost je, vytvořit si hudbu sám, o co se s kolegyní v "práci" snažíme, ale... není to ono. Chtěli bysme něco hezkého..třeba nějaký klavír a něco "lehkého"...

Poradíte někdo? :)Čas neletí, čas žene..

14. dubna 2011 v 17:03 | Jitinka |  Pod pokličkou
No já vím, zase říkám, že nemám na blog čas..

Ale je to pravda. Čas opravdu tak strašně žene. Nestíhám a nestačím.

Nejen ta "blbá" škola, ale už i práce. Konečně jsem si nějakou našla. :) Pracuji ve škole, jako pomocná výzkumná síla. Aby jste měli představu.. tak hlavně natáčím, stříhám video.. budu taky vytvářet metodické listy a teď se musím naučit v jednom programu. Jmenuje se Blender. Asi nejspíš většina z Vás nebude znát, ale nevadí.. Když mi zbyde někdy čas (už fakt nic neslibuji), tak sem napíšu nějaký "odborný" článek, možnáže bude pochvalný a doporučitelný pro Vás, kdo se rádi "hrabete" v "programech" a rádi byste se něco naučili o 3D grafice a nebo taky odrazující, kritický článek. :D Sama nevím, protože jsem tu knihu ještě nečetla.. Ale musím se do toho, co nejdřív dát.

No a co se týče bakalářky.. tak už mám téma i vedoucí (možnáže jsem už tu i psala..), ale nemám ji ráda. Myslím tím svoji vedoucí, protože mi s ničím nepomůže, ale co už.. ono všecko nějak dopadne.

No, a protože jsem tedy tak zaneprázdněná, tak se s Vámi zase na čas loučím a nezapomeňte.. 1. května se políbit s milovaným člověkem pod třešní. :D Já doufám, že mě to výýjde. ;)