Neříkej, že chceš dát, ale dej! Naděje nikdy neuspokojí.

Únor 2011

Plesová sezóna a jiné vztahy.. :D

16. února 2011 v 15:54 | Jitinka |  Pod pokličkou
Plesová sezóna je v plném proudu. Byli jste na nějakém? Já jo.. :) Prozatím na dvou.. Poprvé s mým drahým mužem a podruhé bez něj.. No a potřetí..  taky s ním, teď o víkendu. A móc se těšíííím. :D

Musím říct, že jsem moc a moc šťastná.. Ale to tu říkám teď nějak moc často. :)

To bude asi tím, že je fajn.. a mě je s ním moc dobře.  A s žádným klukem, se kterým jsem kdy chodila, jsem se tak dobře necítila jako s ním. Nejde o to, že je milý a hodný. To ti předtím, když jsem s nimi chodila defakto taky..

Nejhůř asi hodnotím vztah minulý, s Tomem. Ani nevím, proč jsem s ním chodila. Vlastně mi zpětně došlo, že když mě přešla ta zamilovanost.. tak jsem občas myslela na mého nynějšího přítele, i když jsem byla s ním.. Teda, né že by od rána do večera, ale občas jsem si na něj vzpomněla. Hlavně asi kvůli škole, ale nikdy mě nenapadlo, že by mě k němu něco lákalo, to zase ne... jsem věrný člověk a asi bych nedokázala podvést, kdyby k tomu byla příležitost.

Nejlíp asi hodnotím vztah minulý, s Markem... Vždycky jsem tak podvědomě cítila, že s Markem to bylo vždycky nejlepší, ale co mám svého Štěpu, tak měním názor.. už to tak není. Teď je to Štěpán, se kterým mám prozatím nejlepší vztah.. nejvíc mi ten vztah dává a je nejvíce kvalitní, alespoň podle mého názoru. ;)

No, tak jsem shrnula můj dosavadní milostný život... :D  To asi proto, že byl ten Valentýn.. tak jsem se potřebovala zamyslet.. Jinak tenhle americký svátek neslavím.. No a co Vy? Jste maximálně šťastní nebo myslíte na bývalého nebo na někoho jiného i když jste ve vztahu? Nebo vůbec nejste ve vztahu, nejste zamilovaní a je Vám to jedno? Nebo nejste ve vztahu, ale jste nešťastně zamilovaní?

Klidně se svěřte, člověk si aspoň uleví.. :)

Robert Frost - Oheň a led (volný překlad)

8. února 2011 v 16:51 | Jitinka |  Básně
Někteří tvrdí, že svět zajde ohněm,
druzí, že zničí ho led.
To, co znám z vášně,
přinutilo mě k ohni se přiklánět.
Však jestli se ohněm svět nezmrzačí,
znám natolik i nenávist,
abych si docela byl jist,
že led by to sved,
že na to stačí.


Tento volný překlad jste mohli slyšet v Zatmění (Twilight saga)

Poledance

5. února 2011 v 17:48 | Jitinka |  Tancování
Poledance -  něco nemravného nebo nový moderní druh sportovní aktivity?

Tak tuto otázku si kladu i já. Osobně bych do tohoto "sportu" asi nešla. Důvod je prostý. Jsem moc stydlivá, abych se točila okolo tyče, i když z čistě sportovních důvodů. 

Jak jsem se dočetla, v zahraničí se Poledance stává dost moderním a dívkami vyhledávaný sport. Jsou i mezinárodní soutěže v Poledance..
U nás v Česku to tak zatím ještě úplně není, i když začínají vznikat taneční centra.. třeba v Brně a v Praze už určitě dávno je... A tak kdoví, třeba to bude jako se Zumbou. Ta se rozšířila po Česku bleskovou rychlostí...

A co Poledance získáte? Tak hlavně tím krásně zformujete postavu, svaly na rukách, ale prý tím i získáte sebevědomí..:)

Tak co, dívky a ženy, půjdete do toho?

Pro představu, malá ukázka na závěr..P.S. Úplně mimo téma.. Dnes večer je na primě Taneční skupina roku. Tak se nezapomeňte dívat. ;)

Cvičte se mnou VI - Suzukiho systém

4. února 2011 v 14:34 | Jitinka |  Tancování
Začala jsem cvičit Suzukiho systém už kdysi o letních prázdninách.. bohužel jsem přestala, a tak začínám skoro odznova. A tak si říkám, že byste mohli se mnou.. :)

Před cvičením se zahřejte.. Na netu píšou, že by se to mělo cvičit dvakrát denně.. Já to tedy cvičila tehdá jen jednou denně a výsledky byly také znát, takže je to na Vás, jak chcete rychle postupovat..
Možná bych se mohla zmínit, na co je to vlastně dobré... Suzukiho systém má za úkol protahovat a natahovat svaly. Kdo by chtěl za krátký čas umět provaz nebo rozštěp, tento systém je pro něj jako dělaný. :)

Tak přeji mnoho úspěchů a s chutí do toho. ;)

Suzukiho systém