Neříkej, že chceš dát, ale dej! Naděje nikdy neuspokojí.

Zvěrokruh a já

4. srpna 2009 v 11:14 | Jitinka |  O mně
No, tak kdo mě trochu víc zná... a zná i trochu znamení zvěrokruhu, musí mu být jasné, že já jsem 100% ryba... :o)

A jak poznáte 100% rybu?

Je nejcitlivějším znamením zvěrokruhu a většinou se tato osoba chová velmi nenápadně, jako by se držela stranou od veškerého dění. Ryby bývají krásní lidé s pěknou urostlou postavou, ženy jsou obdařeny jemnými způsoby a až smyslným vnímáním. Nejdřív Vás na nich zřejmě zaujme jejich nerealistický pohled, je tak zasněný, zvláštní a velmi podmanivý. Jak ženy, tak muži, bývají ve společnosti velmi šarmantní, přátelští a nechybí jim přiměřený humor. Navazují snadno přátelství (tak to fakt nevím.. :D) a většinou si ho dokáží udržet díky vstřícné povaze a umění naslouchat. Bohužel, většina Ryb postrádá sebedůvěru, pevnou vůli, a proto se obtížně prosazují. K životu i práci potřebují klidné zázemí i odpovídající pracovní prostředí.

Láska a partnerství

Ryba je zrozená pro lásku, je něžná, romantická i vášnivá. Citlivá Ryba se dá velmi snadno svést a naváže známost s kýmkoliv a kdekoli. Na svoji upřímnost a otevřené srdce často doplácí. V zamilovanosti staví vždy emoce nad rozum. (Bohužel... )Často se stává, že si objekt své lásky přikrášlí, partnera si postaví vedle sebe na nejvyšší stupínek ideálů, přisoudí mu vlastnosti, které třeba vůbec nemá. Když vztah nevyjde, pád to bývá ošklivý. Když Ryba miluje, tak celým srdcem, často v lásce přínáší oběti nebo bolestně trpí. Bývá velmi závislá na lidech, které miluje. (achjo..) Svou lásku neustále prověřuje, potřebuje důkazy věrnosti, aby rozptýlila své obavy. Na druhou stranu, Ryba dokáže svého partnera zraňovat svojí proměnlivostí a bohužel někdy i bezohledností. Je tvorem velmi náladovým a dalo by se říct, že jak se zrovna vyspinkala, tak také jedná. (:D) Jen velmi málo se smiřuje se zklamáním a křivdou. Kdo hledá bytost bezmezně oddanou, je u Rybičky na správné adrese. (Tohle taky vždycky není pravda.. )


Ryby a zamilovanost

U Ryby čas vrcholné zamilovanosti probíhá vlastně po celý rok kromě období třeskutých mrazů, kdy by nejraději nevylezla z teplého pelíšku. Nejvíce se jí daří v březnu, květnu, červenci, srpnu a říjnu. To jí láska i štěstí opravdově přeje. (Jo? Že jsem si nevšimla..:D) V těchto měsících bývá velmi nápaditá, nadmíru sexy, ráda se toulá přírodou, vodí se s milým za ručičku a nevýslovně ráda by se s ním vydala na daleké cesty. (To jo no, kdyby bylo s kým.. )


Ryby a rozchody

Rozejít se s Rybou není tak snadné, neboť má dar přesvědčovat. Někdy už záhy rozptýlí Vaše obavy, ujistí Vás o své nekonečné lásce a pokud chybila, odprosí Vás s ujištěním, že už to víckrát neudělá; prostě chybička se vloudila. Když nepomůže ani to, začne s naříkáním; od dojemného slzavého údolí až po bouřlivé krupobití. Ona si Vás nenechá jen tak vzít, ukrást! (Mno, nebude to zas až tak zlý...)Když má v úmyslu se rozejít ona, ani to nebývá jednoduché. Těžko se jí o takových nepříjemných záležitostech hovoří a s rozchodem co nejdéle otálí. Trápí se a chřadne, nebo se co nejvíce zdržuje mimo domov s novou láskou. Nejhůře rozchod prožívá v období svých narozenin a o Vánocích. (Pravda..) Pro vztah nepříznivé, rozchodové měsíce jsou březen, listopad, prosinec a leden!


Jak vést dialog s Rybou

Ryba je nejvíce ovlivnitelné znamení zvěrokruhu a je z velké části závislá na okolním prostředí a na lidech, kteří ji obklopují. Potrpí si na jemné, decentní, něžné a uhlazené chování, dává přednost prostředí na úrovni, libuje si v estetice, s radostí přijímá pozvání a přímo miluje komplimenty.(Ani ne..) Nezbytně nutně k životu potřebuje důvěru a věrnost druhého člověka. (To hodně...) Pokud žije dočasně sama, nevěří si a nachází úlevu od problémů a složitých situací v alkoholu nebo v drogách. Zajímá se o všechno, je to vděčný posluchač i vypravěč. S Rybou se člověk nenudí, (No, kdovíjak.. :D) pokud zrovna nezabrousíte na téma zklamání. To se uzavře do sebe, do svého vysněného světa, a je velmi těžké k ní proniknout. Má-li v pořádku rodinu a partnerství, nikdy neodmítne pomoc, půjčku či malé povzbuzení a dokáže být tím nejkouzelnějším společníkem a můžete si s ní povídat, o čem chcete a jak dlouho chcete.

Ryba a příznivé zprávy

Kdy jí sdělit nějakou sladkou novinu? Okamžitě! Hned! Ryba se v momentě přizpůsobí čemukoli, všechno sebedůležitější odloží, pokud je skutečně rozradostněná. Může být až tak moc nadšená, že zapomene na vlastní opatrnost a v tu ránu je malér na světě. Proto doporučuji říct Rybě příznivou zprávu v čase klidu, kdy odpočívá. Se zlou byste se potázali, kdybyste se snažili konverzovat v momentě, kdy sleduje nějaký oblíbený seriál. To by pro ni byla radost jenom poloviční a v noci by nemohla usnout přemítáním o tom, co jste jí vlastně říkali a jak to na obrazovce vůbec všechno dopadlo? Doporučuji pro umocnění nádherného vjemu z radostné zprávy koupit Rybě květinu, (růže..:D) dárek či něco dobrého na zub. ( Jo, jo, jo! :D.. dělám si srandu. Potěší to, ale k životu to zas až tak nepotřebuju.)


Ryba a nepříznivé zprávy

To je tvrdý oříšek, neboť typická Ryba se pod nepříznivou zprávou zhroutí. Zapomene na všechny světlé dny a vidí před sebou jen neprostupné temno. (No jo no.. pesimismus je mi vlastní.. :D) Proto je dobré na Rybu nevyhrknout nepříznivou zvěst najednou, ale postupovat krok za krokem, pomaloučku tu neblahou informaci přibližovat a odkrývat. Velmi důležitý je Váš přednes, projevená lítost, svěšená ramena a hodně zapůsobí, když se budete nešťastně držet za hlavu. Když bude úplně nejhůř, bouchejte hlavou o zeď. (skvělý.. :D) V tu ránu Vás Rybička vezme na milost, neboť ona má nadměrně vyvinutý soucit a umí odpouštět. (To jo, až někdy moc..)

Tak a teď o mně víte skoro všechno.. :o)

Pozn: Vzato z knihy Velká hra znamení od Dagmar Kludské. (kurzíva je moje doplnění)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama